Ця карта ще не має оцінок
Це розповідь про те, як влаштовані Карпати. Ви “літатимете” над 3D-моделлю хребта Свидовець, а ми розкажемо трохи про вирубки, полонини, про ліси та праліси, про напівлегальну землю під готелями, про скелі та едельвейси. Останніх, до речі, з’їдають вівці.

Найбільше Свидовецький хребет відомий високогірним лижним курортом Драгобрат.

Тексти.org.ua показали нову цікаву візуалізацію. Цього разу про використання заповідників Карпат. На 3D модделі візуально показано, де землі заповідника надали в приватну власність або під вирубку лісу.

Щоб перейти до 3D-моделі, КЛІКАЙТЕ НА КАРТИНКУ:

Після завантаження (процес може зайняти кілька секунд) гортайте вниз

Бачите оце рівне місце прямо на вершинному гребені Свидовця? На публічній кадастровій карті воно поділене на 22 однакові діляночки по 12 соток.

Це територія Карпатського біосферного заповідника (КБЗ) – державні землі с/г призначення. Високогірні пасовища, вони ж полонини, надані заповідником у користування Косівсько-Полянській сільській раді. Тепер частина полонини поділена і передана у користування приватне…

Щоб “політати” над Карпатами і дізнатися більше, КЛІКАЙТЕ ТУТ. Після завантаження гортайте вниз-угору, за текстом.

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.