4.25/5 (1)

Усіх нас ще з дитинсва привчають мити руки після туалету. Настільки, що тепер ми це робимо автоматично і навiть не задумуючись.

В Україні руки миють після туалету 71%

Показник України середній у Європі. Біля цієї позначки знаходиться більшість країн. В Чехії такий же показник, як в Україні. Трохи карщий стан в Болгарії, Швейцарії, Ірландії та Великобританії – 72%, 73%, 74% та 75% відповідно. Трохи відстають від нас поляки, австріяки та росіяни.

Infographic: Do Europeans wash their hands after using the toilet? | Statista
Джерело: Independent Більше статистики на Statista

Джерело: Independent

Найчастіше руки миють у Боснії та Герцоговині, а найрідше в Нідерландах

Потискаючи руку голландцям після куштування пива, варто подумати чи мив він руки після відвідин туалету. В Нідерландах це роблять всього 50%. Трохи кращі за них італійці – 57%.

А от найчистоплотнішими виявились жителі Боснії та Герцоговини – 96% та Молдови – 94%.

Звичайно точність результатів може викликати сумніви. Тут ще треба враховувати наскільки часто жителі тих чи інших країн брешуть.  Але мити руки корисно. Може не стільки для совісті, як для здоров’я.

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.