Ця карта ще не має оцінок

treeskyiv

Щойно я написав про масштабну ініціативу у Мельбурні, де зробили візуалізацію 70000 дерев і Facebook показав схожу ініціативу у Києві.
Природничо-пізнавальний проект «Зелений ліхтарик» почав створювати карту «Видатні дерева Києва». Позначають на карті дерев’яних довгожителів від ста років. Лише за місяць активісти вже сотню таких дерев знайшли.

Збирали інформацію з різних джерел: передусім це інформація від Київського еколого-культурного центру, офіційний перелік дерев, що належать до пам’яток природи з Єдиного державного веб-порталу відкритих даних та статті з Вікіпедії.

На карті позначено лише  ту частину дерев, які активісти перевірили особисто або точно впевнені у їхньому місцезнаходженні. Окрім карти склали також таблицю, де містяться дані про значно більшу кількість дерев, інформація про які ще потребує перевірки.
Якщо у вас є бажання відвідати допомогти проекту, можете відвідати якесь дерево зі списку, перевірити його точні GPS координати та зробити фотографію. Інформацію про дерево (його точні координати та фото) просимо надсилати на пошту: info@osvitae.com

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.