5/5 (1)

gis_day_world_key_visual1_lr_1

Всесвітній День ГІС святкується кожної третьої середи листопада за ініціативи компанії ESRI, коли триває «тиждень географічної обізнаності». В українських закладах освіти та компаніях, пов’язаних з ГІС, з кожним роком набуває все більшої популярності.
Метою заходів є популяризація використання знань і навичок у царині геоінформатики в освітніх, урядових, бізнесових та інших громадських установах.

Вперше день ГІС був проведений в 1998 р. Минулого року було проведено понад 700 заходів по всьому світу. Цього року уже більше 1000.

В Україні цього року відбувається рти офіційних заходи від постійних ініціаторів святкувань, семінарів та конференцій, компаній «Intetics Co» та «2GIS» з Харкова, та Національного університету водного господарства та природокористування з міста Рівне.

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.