Ця карта ще не має оцінок

Закарпаття – край виноробів, конкурентну технічну продукцію виробляють лише на сході України, а західна частина продає за кордон продукти харчування – так звикли вважати багато українців

Business Views склав карту основних експортних продуктів за областями, яка доводить: український експорт набагато різноманітніший, ніж ми думали.

Найчастіше експортуються продукти аграрного сектору

У Західній Україні продають за кордон генератори і електромотори

Закарпаття заробляє на експорті електродвигунів та генераторів більше, ніж аграрні регіони на продажу зерна. Подібні пристрої стали найпопулярнішим продуктом експорту також у Львівській, Волинській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

А найбільше зерна продали в Києві

Столиця заробила на експорті зернових 3 мільярди 662 мільйони доларів. У Києві розташовані офіси багатьох аграрних компаній, і їх продукція вважається “київським” експортом, навіть якщо пішла за кордон прямо з Одеської або Херсонській області. Таким же чином столиця “експортує” багато видів товарів: від соняшникової олії до нафти і вугілля.

Джерело: Від вугілля до електродвигунів: що експортує кожна українська область

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.