Ця карта ще не має оцінок

Три роки тому інженери Google знайшли спосіб об’єднувати супутникові знімки поверхні Землі, видаляючи з них хмари і інші атмосферні явища. Ця знахідка була використана для обробки фотографій, отриманих супутником Landsat 7 ще в 2003-му. Якість знімків була далека від ідеалу, тому варто відзначити, що в Google зробили все можливе для створення найкращої картинки користувачам картографічних сервісів.

Час минав, і в Google вирішили повторити старий трюк, використавши для цього куди більш якісні фотографії з супутника Landsat 8, що належить НАСА і Геологічної службі США. Нові супутникові знімки були зроблені відносно недавно, 2013 року. Відповідно, сучасні технології дозволили отримати більш деталізовані і якісні фото.

 

Казахстан

Казахстан


Швейцарські Альпи

Швейцарські Альпи

Нові знімки для картографічних сервісів Google були отримані в ході обробки одного петабайта даних (1 024 терабайт). Це понад 700 трильйонів пікселів, що, в свою чергу, в 7 000 разів більше, ніж зірок у Чумацькому Шляху.

Красиві цифри, наведені Google, ілюструють не менш вражаючу роботу і її результат. Google Maps і Google Earth тепер виглядають набагато краще і чіткіше, ніж раніше. На поверхні нашої планети можна розглянути найдрібніші деталі.

Аляска


Детройт

Джерело: Google Earth and Maps updated with sharper, more detailed satellite imagery [Gallery] | 9to5Google

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.