Ця карта ще не має оцінок

Прибульці атакують ваші вулиці. Перегляньте, що відбувається на вашій вулиці, біля вашого будинку… Все палає, над головою літають винищувачі повтряного флоту інопланетних прибульців

Тепер ви можете створити невеликий фільм, заснований на GoogleStreetView та показати, як ваш будинок руйнується прибульцями. Новий сайт, спеціально створений до прем’єри фільму «День незалежності», дозволяє подивитись  на GoogleStreetView як ваш будинок чи вулицю було зруйновано після вторгнення армії інопланетян. Просто введіть свою адресу в День незалежності – Моя вулиця і подивіться на власні очі, що накоїли інопланетні прибульці за вашою адресою. Навколо зображення StreetView ви можете побачити пожежі, дим та уламки будівель. Підійміть голову і ви також побачите повітряну флотилію прибульців.

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.