4/5 (1)

Humanitarian OpenStreetMap Team з партнерами створили інтернет-платформу для аналізу і візуалізації бази даних OpenStreetMap – OSMAnalitycs. Ця програма дозволяє будь-кому відображати кількість і розподіл схожих об’єктів карти, таких як дороги і будівлі. Дані відображаються на карті , де користувачі можутьвибрати області, які їх цікавлять і динамічно отримувати зведені статистичні дані. Часовий графік також дозволяє побачити, коли обрані об’єкти карти були додані в OSM і фільтрувати результати за вказаними діапазонами дат.

Цей інструмент, нарешті, дозволяє будь-якому користувачеві, досліджувати всю карту OSM, від глобального до локального масштабу і зрозуміти, як вона була створена. Журналісти тепер мають легкий у використанні додаток , щоб розповідати історії про те, як змінюється наш світ на OpenStreetMap. Гуманітарні організації, які покладаються на OSM для навігації чи у випадках надзвичайних ситуацій, тепер можуть краще зрозуміти охоплення карти і її якість. Інвестори і уряд, які фінансують проекти спільноти картографів тепер мають інтуїтивний спосіб візуалізації для оцінки своїх інвестицій.

osmanalitycs

Весь код програми відкритий. Оскільки це в даний час все ще прототип, будь ласка, майте на увазі, що програма не завжди може функціонувати, як очікувалося. Якщо у вас виникли якісь проблеми або хочете допомогти, чи запропонувати нові можливості, будь ласка, пишіть питання на Github.

Джерело: Explore How the World is Mapped with OSM Analytics

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.