Ця карта ще не має оцінок

25000pubs

Команда математиків розробила замкнутий (закінчується там де починається) маршрут через 25000 пабів Великобританії. Це неабиякий виклик любителям хмільного напою – чи взагалі хтось наважиться здійснити подорож цим маршрутом, адже це 45495 кілометрів шляху, більше ніж окружність Землі.

2 роки розрахунків, 24727 пабів, 45495 кілометрів шляху – це найдовший туристичний маршрут пабами Великобританії

Математики взяли координати 24,727 з пабів з сайту Pubs Galore і дали суперкомп’ютеру завдання розрахувати найкоротший маршрум між цими пабами, використовуючи при цьому навігацію GoogleMaps.
Результатом дворічної праці математиків став оптимальний маршрут довжиною у 45,495,239, який з’єднав усі 24727 паби.

Повна карта маршруту

Повна карта маршруту

Маршрут є замкненим, то ж можна почати свій тур британськими пабами з будь-якої точки.

Велике скупчення пабів біля Темзи у Лондоні.

Велике скупчення пабів біля Темзи у Лондоні.

Всі результати вони виклали на інтерактивну карту,де ви можете переглянути весь маршрут в деталях, а також побачити інформацію про всі 24727 пабів. Карта зроблена у сервісі GoogleFuionTables, який добре справляються з великими об’ємами даних. Відкриваючи інтерактивну карту будьте обережні, оскільки вона містить дуже багато даних і може завантажуватись досить довго.

Скріншот карти

Скріншот карти

Цікави, що для того щоб дістатись острова Мен та Північної Ірландії у маршруті використовується пором, інформацію про який теж надають GoogleMaps. І як стверджують дослідники на двох поромаху дорозі теж можна замовити ель та інші алкогольні напої.

isle_of_man

Як каже керівник проекту, паби Великобританії вони використовували “як засіб для розробки і тестування методів оптимізації загального призначення, які мають широке застосування в науці, промисловості і торгівлі”. Тобто просто побудову найкоротшого оптимального маршруту між великою кількістю точок з застосуванням загальнодоступних інструментів, таких як маршрути GoogleMaps.

Він додає: “Ми не ставили перед собою мету поліпшити життя мандрівних шанувальників пабів.”

Наступним проектом групи математиків буде розробка маршруту по 50000 пам’яток США. Такого ще ніхто не робив…

Джерело: World’s longest pub crawl: Maths team plots route between 25,000 UK boozers та A shortest-possible walking tour through the pubs of the United Kingdom.

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.