5/5 (1)

Вирушайте в подорож по старому Києву зі своєрідною машиною часу від Google та Интересный Киев

Карта «Київ крізь час» була створена до дня міста Києва ще 2010 року, за підтримки Google в партнерстві з «Интересный Киев», фотостудією Максима Топчія та відомим києвознавцем Михайлом Кальницьким

За основу проекту взято карту Києва 1911 року, яку можна порівняти з сучасною картою міста. Перемикаючи шари, ви зможете дізнатися, де знаходився Старий Пасаж, як раніше виглядали центральні київські вулиці, як сьогодні називається вулиця Фундуклеївська та багато іншої цікавої та пізнавальної інформації.

До цікавих місць написано анотацію та подано стару та нову фотографію

До цікавих місць написано анотацію та подано стару та нову фотографію

Спеціально для проекту «Київ крізь час» партнери Google – «Интересный Киев» – зробили добірку унікальних фотоматеріалів, фотостудія Максима Топчія відобразила сучасне місто, а відомий києвознавець Михайло Кальницький написав тексти з історичними довідками. На старій карті представлено більше 100 фотографій архітектурних об’єктів Києва (кінець 19 – початок 20вв.) на місці їх історичного розташування, а завдяки шару з сучасними фотографіями ви зможете простежити їхню історію і подивитися, як вони виглядають зараз.

Джерело: Oфіційний Блоґ – Google Україна: Представляємо проект «Київ крізь час»

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.