Ця карта ще не має оцінок

Гості столиці можуть знайти в місті туалети на інтерактивній карті wc-kiev.org . Основна її особливість полягає в тому, що кожен користувач може додавати на карту нові об’єкти, при бажанні – з фотографією цього місця і необхідними коментарями.

У багатьох торгових центрах Києва туалети є платними через великий наплив людей і витрат на утримання цих приміщень. Але крім торгових центрів, в місті чимало й інших туалетів, в тому числі безкоштовних. Їх і допоможе знайти ця карта.

На цій мапі є туалети в закладах громадського харчування, у переходах, кінотеатрах, торгових центрах, спорткомплексах, концертних залах, а також просто туалети.

2016-05-27_170920

Карту розроблена ще 2011 року некомерційним екологічним проектом «Эколо Около». І, схоже, з того часу картою ніхто більше не займається, вона живе своїм життям. А, оскільки, надіслати дані може кожен користувач інтернету, то на карті з’являються місця, які, до туалетів не мають жодного відношення.

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.