Ця карта ще не має оцінок

tree-nyc

Недавно я писав про масштабний проект Карта дерев Мельбурна та український проект Видатні дерева Києва як ппалась мені ще одна карта цієї тематики. І цього разу ще масштабніший – понад 685 000 дерев Нью-Йорка нанесли на карту!!! Це неймовірна робота.

2016-11-08_143154Карта розбита на райони та мікрорайони. У дрібних масштабах, щоб не перевантажувати карту великою кількість інформації,  ви побачите тільки поділ на райони та загальні числа по районах.
Зроблена карта з використанням бібліотек Leafleat і чудово справляється з такою кількістю маркерів на карті. Основа карти – OpenStreetMap.

А от зі збільшенням масштабу ви зможете побачити всі позначені на карті дерева. Інформація про кожне дерево тільки основна – назва дерева, ідентифікатор та товщина дерева у дюймах. Додатково є можливість подивитись на дерево на зображеннях GoogleStreetView.

Загальна інформація про дерево.

Загальна інформація про дерево.

Екологічна вигода від дерева та останні події.

Екологічна вигода від дерева та останні події.

Та має карта дві цікаві фішки. Перша – це екологічна вигода від кожного дерева, а друга – інформація про події з деревом, куди заноситься інформація про полив, підрізку дерева з зазначенням дати.

 

Екологічна вигода

Вигода розраховується з використанням формул Лісової служби США. Детально тут.

  • Перехоплення дощової води. Міські дощові стоки є основним забруднювачем води у струмках, річках, морях. Здорові дерева зменшують ці забруднення через утримання частини дощової води на кроні з подальшим її випаровуванням.
  • Енергозбереження. Дерева зменшують витрати на обігрів та охолодження будинків, захищаючи їх від сильного вітру чи сонця. Вторинна вигода – зменшення викидів на елетростанціях.
  • Очищення повітря. Забруднення повітря є причиною багатьох хвороб у людей. Дерева поглинають деякі шкідливі речовини і в процесі фотосинтезу виробляють кисень, а також утворюють тінь та випаровують воду, що знижує температуру повітря.
  • Зменшення CO2. Дерева безпосередньо вловлюють двоокис вуглецю, а також зменшуть його викиди на електростанціях, шляхом заощадження енергії на опалення та охолодження будинків.

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.