Ця карта ще не має оцінок

urban-forest-melbourn

Urban Forest Visual дивовижна інтерактивна карта з докладною інформацією про 70000 дерев Мельбурна – вік, розташування, порода і тривалість життя. І це лише в невеликій частині Мельбурна.

Як зазаначають науковці, протягом наступного десятиліття можуть загинути понад 27% сьогоднішньої кількості дерев у місті. Причиною цьому є старість дерев та надмірна спека останніми роками. Так 2007 року була вироблена стратегія збереження дерев у місті, ініціатори якої прагнуть відновлювати близько 3000 дерев щороку.

image48
Кожне з 70000 дерев отримало свій ідентифікаційний номер. Для візуалізація створено карту.  Різні породи дерев отримали окремі маркери, а кольором зазначається вік дерева.

image50
Окрім просто візуалізації зелених насаджень міста, розробники карти закикають громадськість повідомляти по e-mail про проблеми з дерева, коли дерево всихає, зламане, пошкоджене чи хворіє.

Ще однією метою стратегії є підвищення різноманітності та довговічності дерев.
Відсутність видового різноманіття робить міський ліс вразливим для шкідників, хвороб і стресу в зв’язку зі зміною клімату. В даний час переважають евкаліпти, платани, в’язи і ясени. Велика кількість в’язів і платанів нині сягають кінця терміну їх корисного використання.

diversity_image_0

Створено карту у сервісі CartoDB

Будь ласка поставте свої оцінки карті

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.