hero_2x-250x242

Apple , нещодавно найняв Sinisa Durekovic, інженера – програміста з досвідом в області супутникових навігаційних систем, повідомляє агентство Bloomberg . Раніше він розробляв навігаційні супутникові систем, що використовувались в розкішних автомобілях від BMW, Volkswagen і Mercedes-Benz, коли працював на Harman/Becker Automotive Systems і NAVTEQ. З огляду на його досвід, цілком ймовірно , що він приєднався до Apple, щоб працювати над картою або у команді CarPlay.

Я програмний архітектор, інженер і керівник групи з більш ніж 25-річним досвідом в області проектування і розробки програмних систем. Після 8 років роботи головним інженером в компанії середнього розміру, я став головним інженером великої компанії-постачальника навігаційних систем преміум класу.

Карти Apple запущені в 2012 році відразу отримали критику і погані відгуки. Але Apple працює та вносить значні поліпшення. Помилки фіксуються в більш своєчасно, а в ОС IOS 9 додано маршрути громадського транспорту. Apple , також зробив кілька покупок компаній, що пов’язані з картами – Coherent Navigation, Placeable, HopStop, Locationary, BroadMap і Embark.

У грудні, Apple сказав, що Apple Maps в даний час використовується в три рази більше, ніж Google Maps на iPhone, і є кілька проектів щодо подальшого вдосконалення карт. Apple відкриє новий центр розробки в Хайдарабад, Індія, де 4000 співробітників зосередяться на розвитку Apple Maps. Також минулого року Apple почав використовувати фургони з обладнання для отримання зображення вулиць – аналога StreetView від Google.

З дитинства люблю карти. Можу годинами розглядати старовинні карти. Наприкінці 2012 випадково натрапив на сервіс Картограф Google. З того часу карти стали частиною мого життя. Пізніше я долучився ще до кількох сервісів редагування онлайн-карт. Тепер почав писати про карти та збирати їх на порталі.

Вам також може сподобатися

Коментарі відсутні

Ви можете залишити перший коментар.

Залишити коментар

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.